whatsapp
SM Kalesi üyelikleri tamamen ücretsizdir. Size parayla üyelik satmaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Eğer üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Türkiyenin En Ucuz Paneli

5 Temmuz 2019 Tarihin'de sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sitemizi kurduk.
Biz Kimiz ?

SM Kalesi Panel'i, 7'den 70'e; ister bireysel ister kurumsal olarak herkes kullanabilir. SM Kalesi yalnızca, takipçi ve beğeni satın alabileceğiniz bir smm panel'den ziyade sizlere sosyal medya konusunda çözüm üreten bir dijital servistir. Daha fazla etkileşim alabilmeniz, keşfete çıkabilmeniz ve fenomen olabilmeniz yolunda sizlere destekler ve tavsiyeler veriyoruz. Sosyal medya bayilik panelimizde sizlere sunacağımız 100'den fazla servis ile bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Siparişlerinizi zamanlayabilir, kendinize özel otomatik beğeni, izlenme paket oluşturabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan, hemde fazla masraftan tasarruf edersiniz.

Hizmetlerimiz Neden Ucuz ?

SMKalesi Panel, barındırdığı sosyal medya servislerini sizlere en uygun fiyattan servis eder. SMKalesi, Türkiye’nin ve dünyanın tercih edilen sosyal medya bayilik panellerindendir. Sebebi, her cebe uygun fiyatları ve gerek kurumsal gerek ise ekonomik çözümler sayesindedir. SMKalesi üzerinden kendi SMM Panel’iniz olmadan satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Modern Arayüz

SMKalesi yazılımcıları sevgi ile kodladığı bu güzel arayüzü her geçen gün geliştiriyor ve sizlere en güzel özellikleri, kurumsal görünümü sunuyor. Her gün gelişmekte olan web sitemiz ile siparişlerinizi çok hızlı bir şekilde verebilir, mobil cihazınızdan anlık olarak takibini sağlayabilirsiniz.

SM Kalesi API

SM Kalesi Panel üzerinde yaptığınız tüm işlemler sizin kontrolünüzde gerçekleşir. Bakiye yüklediğiniz kadar harcarsınız. Bayilik panelimizin mantığı tamamen tüm sosyal medya üzerinde işlem yapmanızı sağlar. Tek bir sosyal medya üzerinde sabit kalmazsınız. Bunların yanında birden çok hesaba şifrenizi girmeden işlem yapabilirsiniz.